Akasya Acıbadem, Akasya Acıbadem AVM, Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi, Akasya Concierge, concierge, concierge hizmetleri

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Akasya AVM

SİNEMA BİLGİLENDİRME REZERVASYON HİZMETİ

Akasya içindeki sinema salonlarında hangi filmlerin gösterimde olduğunu, seans saatlerini ya da müsaitlik durumlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Akasya AVM

KÜLTÜR/SANAT ETKİNLİKLERİ İÇİN REZERVASYON ve BİLET TEMİNİ HİZMETİ

Kuzey ve Güney girişlerimizden bulunan danışma masalarımızdan, Akasya Kültür Sanat’taki tüm kültür/sanat etkinlikleriyle ilgili bilgi alabilir; dilerseniz zemin kattaki AKS gişeden biletinizi satın alabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME HİZMETLERİ

Akasya AVM

AKASYA GENEL BİLGİLENDİRME HİZMETİ

Akasya her istediğinizi bulabileceğiniz kadar büyük ama bu özellik aradığınız mağazayı bulmanızı da zorlaştırıyor olabilir. Neyse ki size, aradığınız ürünü hangi mağazada bulabileceğinizi ve mağazaya en kolay şekilde nasıl ulaşabileceğinizi söyleyecek danışma masalarımız her zaman hizmetinizde.

Akasya AVM

AKASYA KAMPANYALARI ve FIRSAT BİLGİLERİ HİZMETİ

En keyifli alışveriş, indirimli yapılandır. Kampanyalardan ya da sezon indirimlerinden haberdar olmak için mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Tüm alışveriş fırsatlarını tek bir noktadan öğrenebilirsiniz: Danışma masalarımız…

PERSONELLİ HİZMETLER

Akasya AVM

AKASYA CONCIERGE MASASI HİZMETİ

Akasya içinde aklınıza takılan her soruya cevap ve her soruna çözüm bulmak için concierge masamız emrinize amade. Tüm bilgilendirme, yönlendirme ya da organizasyon taleplerinizi concierge masasına iletebilirsiniz.

Akasya AVM

AKASYA EMANET HİZMETİ

Alışveriş yaparken eşyalarınız da sizinle birlikte mağaza mağaza gezmesin. Tüm eşyalarınızı güvenilir asistanınıza emanet edin ve alışverişinizi rahat rahat yapın.

Akasya AVM

AKASYA VESTİYER HİZMETİ

Akasya’ya girdiğinizde ilk iş ceketinizi, paltonuzu ya da montunuzu çıkarmak. Montunuzu elinizde taşımak yerine bize bırakın ve alışverişinize konforla devam edin.

Akasya AVM

PAKET TAŞIMA HİZMETİ

Kuşkusuz alışveriş yapmanın en yorucu ve sıkıcı tarafı paketleri taşımak. İyisi mi siz bu konuda asistanınızdan yardım isteyin ve konforunuzdan ödün vermeden alışverişinize keyifle devam edin.

DİĞER HİZMETLER

Akasya AVM

HASTA VE ENGELLİ HİZMETİ

Fiziksel engelli ve yaşlı misafirlerimiz için sunulan tekerlekli sandalyelerimizi danışma masalarımızdan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Akasya AVM

ÇOCUK ARABASI HİZMETİ

Çocuklu aileler için sunulan çocuk arabalarını, alışverişinizi konforla sürdürebilmeniz için güney girişindeki danışma masamızdan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Akasya AVM

BEBEK BAKIM VE EMZİRME ODASI HİZMETİ

2, 1 ve -1 katlarımızdan yer alan, hijyenik koşullara uygun olarak dekore edilmiş bebek bakım ve emzirme odalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Akasya AVM

KABLOSUZ İNTERNET HİZMETİ

Alışveriş merkezi içerisinde sunulan kablosuz bağlantı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Akasya AVM

TAX FREE HİZMETİ

Yabancı misafirlerimiz ve yurt dışında yaşan vatandaşlarımız için Global Blue teknik alt yapısıyla, zemin katta yer alan danışma masamızda nakit iade noktası hizmet vermektedir.

Akasya AVM

POWERBANK HİZMETİ

Danışma noktasından temin edebileceğiniz mobil şarj üniteleri sayesinde artık telefonlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz.