Akasya Acıbadem, Akasya Acıbadem AVM, Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi, Akasya Concierge, concierge, concierge hizmetleri

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Akasya AVM

SİNEMA BİLGİLENDİRME REZERVASYON HİZMETİ

Akasya içindeki sinema salonlarında hangi filmlerin gösterimde olduğunu, seans saatlerini ya da müsaitlik durumlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Akasya AVM

KÜLTÜR/SANAT ETKİNLİKLERİ İÇİN REZERVASYON ve BİLET TEMİNİ HİZMETİ

Kuzey ve Güney girişlerimizden bulunan danışma masalarımızdan, Akasya Kültür Sanat’taki tüm kültür/sanat etkinlikleriyle ilgili bilgi alabilir; dilerseniz zemin kattaki AKS gişeden biletinizi satın alabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME

Akasya AVM

AKASYA MOBİL UYGULAMASI

Pratik uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştıracak Akasya Mobil Uygulaması‘nı indirerek, Akasya’da geçirdiğiniz zamanı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Akasya Mobil uygulamasını indiren herkese Otopark ve Vale %50 indirimli!

– Mağaza Bul

– Arabam Nerede

– Sinema ve Kidzania Bileti

– Aracımı Çağır / Vale Hizmeti

– Bellboy Hizmeti

– İndirimler ve Fırsatlar

Akasya AVM

EVCİL HAYVANINIZLA AKASYA ZİYARETİ

Minik dostlarımızı Akasya’ya taşıma çantalarında getirebilirsiniz.

EASY POINT (1. Kat)

Akasya AVM

İADE ÜRÜN TESLİMATI

Anlaşmalı markalarımızdan yapmış olduğunuz e–ticaret ürünlerinizi deneme kabinimizde deneyerek anında & hızlıca iade edebilirsiniz.

Akasya AVM

AKASYA EMANET HİZMETİ

Alışveriş yaparken eşyalarınız da sizinle birlikte mağaza mağaza gezmesin. Tüm eşyalarınızı güvenilir asistanınıza emanet edin ve alışverişinizi rahat rahat yapın.

Akasya AVM

AKASYA VESTİYER HİZMETİ

Akasya’ya girdiğinizde ilk iş ceketinizi, paltonuzu ya da montunuzu çıkarmak. Montunuzu elinizde taşımak yerine bize bırakın ve alışverişinize konforla devam edin.

Akasya AVM

BELLBOY

Kuşkusuz alışveriş yapmanın en yorucu ve sıkıcı tarafı paketleri taşımak. İyisi mi siz bu konuda asistanınızdan yardım isteyin ve konforunuzdan ödün vermeden alışverişinize keyifle devam edin.

Akasya AVM

CLICK & COLLECT

Anlaşmalı markalardan yaptığınız internet alışverişlerinizi Easy Point noktalarından teslim alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLER

Akasya AVM

BEBEK BAKIM VE EMZİRME ODASI HİZMETİ

2, 1 ve -1 katlarımızdan yer alan, hijyenik koşullara uygun olarak dekore edilmiş bebek bakım ve emzirme odalarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Akasya AVM

KABLOSUZ İNTERNET HİZMETİ

Alışveriş merkezi içerisinde sunulan kablosuz bağlantı hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Akasya AVM

TAX FREE HİZMETİ

Yabancı misafirlerimiz ve yurt dışında yaşan vatandaşlarımız için Global Blue teknik alt yapısıyla, zemin katta yer alan danışma masamızda nakit iade noktası hizmet vermektedir.