AKASYA’DA #İÇİNİZRAHATOLSUN

Akasya’da size güvenli ve hijyenik bir ortam sunmak için sıfır risk prensibiyle hareket ediyoruz. Daha siz Akasya’ya adım atmadan tedbirlerimize başlıyoruz. Termal kameralar aracılığıyla temassız olarak ateşinizi ölçüyor, içerideki yoğunluğu dijital sayım ekranlarıyla kontrol ediyoruz. Yürüyen merdivenlerin el bantlarını da UV cihazıyla sürekli dezenfekte ediyoruz.

Akasya Hijyen Takımı daima görev başında. Girişte, ortak alanlarda ve mağazalarda alınan önlemlerimiz, içeride doğru maske kullanımı ve sosyal mesafe ile ilgili düzenlemeler anlık olarak denetleniyor ve gerekli uyarılar Akasya Hijyen Takımımız tarafından yapılıyor. En önemlisi de Akasya havalandırmasında, NASA’nın uzay mekiği ve istasyonlarında da yer alan Özel UV Foto Hidro İyonizasyon teknolojisi kullanıyoruz. Bu teknoloji ile %100 taze hava ile beslenen alışveriş merkezimizi, virüs ve benzeri patojenlerden %99.9 oranında arındırarak tam güvenlik sağlıyoruz.

HAVA KALİTESİ


Akasya’daki özel hijyen ve havalandırma uygulamalarıyla Akasya iç hava kalitesinin dış havadan daha yüksek olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik, Akasya Mobil Uygulaması’nı kullanarak iç ve dış hava kalitesini siz de anlık olarak takip edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN


Hijyen ve sağlık önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için hazırladığımız videoları izleyebilirsiniz.

 
ÖZEL UV FOTO HİDRO İYONİZASYON TEKNOLOJİSİ

 
AKASYA HİJYEN TAKIMI

 
AKASYA’DA İÇİNİZ RAHAT OLSUN

 
AKASYA’DA İÇİNİZ RAHAT OLSUN

 
ÖZEL UV FOTO HİDRO İYONİZASYON TEKNOLOJİSİ

 
AKASYA’DA İÇİNİZ RAHAT OLSUN